Meniu
Prekių krepšelis

E-parduotuvės: JOURNAL ir OPTIMALI

Peržiūrėkite rekomenduojamus JOURNAL ir OPTIMALŲ dizainus ir išsirinkite Jums tinkamiausią. Esant poreikiui suteiksime galimybę išbandyti elektroninę parduotuvės versiją.

JOURNAL ir OPTIMALIOS E-parduotuvės kainos

Gamintojas: www.el-parduotuve.lt Prekės kodas: JOURNAL
E-parduotuvė su JOURNAL dizainu Elektroninė parduotuvė su itin funkcionaliu JOURNAL dizainu. Tai yra dizaino šablonas TAČIAU šis dizainas yra labai funkcionalus, todėl Jūs kaip parduotuvės administratorius galėsite patys (be programuotojo pagalbos) redaguoti daugumą dizaino elementų (šriftus, spa..
749.00€ 849.00€
Gamintojas: www.el-parduotuve.lt Prekės kodas: OPTIMALUS Dizainas
E-parduotuvė su OPTIMALIU dizainu Elektroninė parduotuvė su OPTIMALIU dizainu. Tai yra dizaino šablonas...
449.00€
Gamintojas: www.el-parduotuve.lt Prekės kodas: JOURNAL+Lightening
E-parduotuvė su JOURNAL dizainu + Optimizuotas pasikrovimo greitis Elektroninė parduotuvė su itin funkcionaliu JOURNAL dizainu, bei papildomu pasikrovimo greičio optimizavimu. Tai yra dizaino šablonas TAČIAU šis dizainas yra labai funkcionalus, todėl Jūs kaip parduotuvės administratorius galėsite..
849.00€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)

Programavimo darbus pradedame kai:

1 - Turite domeną ir hostingą
Kad pradėti programavimo darbu Jums reikės įsigyti domeną ir hostingą (svetainės talpinimo paslaugą). Esant poreikiui tai padarysime už Jus.
2 - Pasirinkote DIzainą
Dėl funkcijų gausybės visuomet siūlome pasirinkti rekomenduojamus JOURNAL dizainus, tačiau galite rinktis ir paprastesnį - OPTIMALŲ.
3 - Pasirašyta sutartis
Prieš pradedant programavimo darbus pasirašome sutartį ir darbų sąmatą, kurioje matysite ką užsakote ir ką gausite po darbų atlikimo.
4 - Pateikti prisijungimai
Pasirašius sutartį turėsite pateikti prisijungimus prie Jūsų domeno ir hostingo (serverio) ir programavimo darbai bus pradėti.