Meniu
Prekių krepšelis

Rekomenduojamas JOURNAL Dizainas

Ypač rekomenduotinas dizainas, kuris turi daug papildomų funkcijų ir galimybių. Jūs savarankiškai be papildomų programavimo žinių galėsite redaguoti dizaino spalvas, šriftus, įvairius papildomus informacinius blokus ar net nuotraukų galeriją. Yra integruotos ypač naudingos funkcijos tokios kaip BLOG (straipsnių rašymo ir talpinimo) modulis, greito atsiskaitymo už prekes modulis, modulis greitinantis el-parduotuvės pasikrovimą, bei pritaikytas vidiniams SEO optimizavimui. Todėl www.el-parduotuve.lt – Elektroninių parduotuvių kūrimas rekomenduoja šį dizainą, kuris ne tik funkcionalus tačiau gali būti paredaguotas dizainas be programuotojo ir atrodys kaip išskirtinis ir unikalus dizainas.

Dizaino universalumas tame, kad šie visi pavyzdiniai dizainai sukonfigūruoti per administracinę aplinką be programavimo. Šie 10 dizainų, tai tas pats vienas dizainas, leidžiantis sukonfigūruoti dar 100 ir daugiau visiškai unikalių ir skirtingų dizainų.

PAGRINDINIAI PRIVALUMAI: dizaino koregavimas be programuotojo, integruotas BLOG modulis, supaprastintas ir patogus atsiskaitymo puslapis, įdiegtas modulis greitinantis el-parduotuvės pasikrovimą ir daug kitų funkcijų ...

Pasirinkite NAUJĄ JOURNAL Dizainą

JOURNAL - 8 Dizainas
JOURNAL - 1 Dizainas
JOURNAL - 2 Dizainas
JOURNAL - 3 Dizainas
JOURNAL - 4 Dizainas
JOURNAL - 5 Dizainas
JOURNAL - 6 Dizainas
JOURNAL - 7 Dizainas
JOURNAL - 8 Dizainas
JOURNAL - 9 Dizainas
JOURNAL - 10 Dizainas
JOURNAL - 11 Dizainas
JOURNAL - 11 Dizainas