Dabar atrinkime geriausius raktinius žodžius

Pirmiausia surūšiuokite visus raktažodžius pagal KEI mažėjimo tvarka. Kaip ir minėjau anksčiau kuo KEI didesnis tuo raktažodis geresnis.
Būtų per daug sudėtinga optimizuoti svetainę išarto su visais raktažodžiais, todėl pradėkime nuo 5 geriausių. Kad lengviau surūšiuoti padarykite taip:

  • Geriausius 5  (arba mažiau pvz: 3) pažymėkite žalia spalva.
  • Sekančius 20-30 pažymėkite geltona spalva.
  • Visus likusius – raudona spalva (kurių KEI mažiausias).

Taigi dabar Jūs jau turite pagrindinius penkis (žalia spalva), papildomus (geltona spalva) ir atsarginius (raudona spalva) raktažodžius.

Kadangi pradedame optimizuoti nuo 3-5 raktažodžių, todėl reikėtų kiekvienam jų priskirti skirtingą puslapį. Priskirti tai reiškia, kad konkretus svetainės puslapis bus optimizuojamas su konkrečiu raktiniu žodžiu. Todėl dabar parinkite (arba sukurkite) svetainėje 3-5 puslapius. O sekančius 20- 30 raktažodžių pažymėtų geltonai išskaidome kiekvienam (iš trijų/penkių ) puslapių atskirai taip, kad „geltonieji raktažodžiai“ būtų kuo artimesni konkrečiam puslapiui. „Raudonieji raktažodžiai“ bus naudojami, kaip atsarginiai ar papildomi.

Raktazodzis

Kodėl el-parduotuvės optimizaciją pradėti nuo penkių puslapių?

  • Pakankamai sunku pradėti optimizuoti su daug puslapių ir raktažodžių.
  • Kad SEO nerodytų dirbtinis, o natūralus.

Žinoma Jūs galite pradėti optimizuoti tris ar net septynis puslapius iškart, bet aš rekomenduočiau pradėti maksimumu nuo penkių arba tik vieno puslapio. O kai baigsite optimizuoti penkis, galėsite pradėti optimizuoti ir likusius sekančius puslapius.